Haye Bouwman, 1889

Name
Haye /Bouwman/
Given names
Haye
Nickname
Haije
Surname
Bouwman
Birth May 5, 1889 36 34

Plaats instelling: Leeuwarden Collectiegebied: Friesland Documentnummer 152 Registratiedatum: 7 mei 1889 Plaats: Wymbritseradeel

Civil marriageAdriaantje van NeurenView this family

Note: Gehuwd op huwelijkse voorwaarden
Birth of a brotherTjipke Bouwman
November 28, 1892 (aged 3 years)
Death of a maternal grandfatherAnne Sytzes Buma
September 15, 1893 (aged 4 years)
Birth of a brotherSjirk Bouwman
February 22, 1895 (aged 5 years)
Birth of a sonSjirk Bouwman
July 6, 1917 (aged 28 years)
Birth of a daughterHiltje Bouwman
February 16, 1919 (aged 29 years)
Death of a fatherSjirk Bouwman
May 30, 1921 (aged 32 years)
Birth of a sonLibbe Bouwman
March 7, 1922 (aged 32 years)
Address: Haarlemmerweg
Death of a motherKlaaske Buma
February 4, 1929 (aged 39 years)

Plaats instelling: Leeuwarden Collectiegebied: Friesland Documentnummer: 16 Registratiedatum: 5 februari 1929 Plaats: Wymbritseradeel

Death of a wifeMaria Veenstra
June 23, 1943 (aged 54 years)
Address: Haarlemmerweg 310C
Burial of a wifeMaria Veenstra
July 2, 1943 (aged 54 years)
Marriage of a childSjirk BouwmanGwendoline Beatrice JohnsView this family
March 30, 1946 (aged 56 years)
Death of a sisterHinke Bouwman
January 2, 1954 (aged 64 years)
Death of a brotherAnne Bouwman
September 10, 1956 (aged 67 years)
Death of a brotherTjipke Bouwman
October 27, 1963 (aged 74 years)

Death of a brotherHendrik Bouwman
June 19, 1965 (aged 76 years)
Death of a wifeAdriaantje van Neuren
January 26, 1972 (aged 82 years)

Note: Volgens de grafsteen (haarlemmermeer) is ze getrouwd geweest met Bouman i.p.v Bouwman. Mogelijk een…

Volgens de grafsteen (haarlemmermeer) is ze getrouwd geweest met Bouman i.p.v Bouwman. Mogelijk een fout

Death of a sonLibbe Bouwman
June 8, 1976 (aged 87 years)
Marriage of a childSjirk BouwmanIrene CuretonView this family
1978 (aged 88 years)

Death of a daughterHiltje Bouwman
February 6, 2003 (aged 113 years)
Address: Geertruiden Ziekenhuis
Burial of a daughterHiltje Bouwman
February 12, 2003 (aged 113 years)
Note: In alle stilte begraven
Family with parents
father
mother
Marriage MarriageJuly 24, 1875Wymbritseradeel
2 years
elder brother
1877
Birth: November 7, 1877 25 23Wymbritseradeel, Friesland, NLD
12 years
himself
-10 years
elder brother
18791956
Birth: October 10, 1879 27 25Wymbritseradeel
Death: September 10, 1956Heerenveen, Drente, NLD
4 years
elder sister
18831954
Birth: April 10, 1883 30 28Wymbritseradeel
Death: January 2, 1954Leeuwarden, Friesland, NLD
22 months
elder brother
18851965
Birth: January 16, 1885 32 30Wymbritseradeel
Death: June 19, 1965Heeg, Friesland, NLD, NLD
3 years
elder sister
18871888
Birth: June 24, 1887 34 32Wymbritseradeel
Death: May 24, 1888Wymbritseradeel, Friesland, NLD
6 years
younger brother
18921963
Birth: November 28, 1892 40 38Wymbritseradeel
Death: October 27, 1963
2 years
younger brother
1895
Birth: February 22, 1895 42 40Wymbritseradeel
Family with Maria Veenstra
himself
wife
Maria Veenstra
18871943
Birth: December 18, 1887 33 33Ureterp
Death: June 23, 1943Amsterdam
son
Trouwfoto Libbe Bouwman en Sophia van Breemen
19221976
Birth: March 7, 1922 32 34Amsterdam, Noord-Holland, NLD
Death: June 8, 1976Haarlem, Noord-Holland, NLD
-5 years
son
Sjirk Bouwman in uniform van de Irene Brigade
19172009
Birth: July 6, 1917 28 29Heeg
Death: January 27, 2009Comway, North Wales, GBR
daughter
Private
daughter
Graf van Hiltje Bouwman Ureterp kerkhof 1372
19192003
Birth: February 16, 1919 29 31Heeg, Friesland, NLD, NLD
Death: February 6, 2003Deventer, Overijssel, NLD
Family with Adriaantje van Neuren
himself
wife
Civil marriage Civil marriage
BirthView

Plaats instelling: Leeuwarden Collectiegebied: Friesland Documentnummer 152 Registratiedatum: 7 mei 1889 Plaats: Wymbritseradeel

Marriage

Gehuwd op huwelijkse voorwaarden

Media object
Media object
Media object
Note: De familie Bouwman heeft zich bewust in "V" vorm laten fotograferen voor hun huis tijdens de tweede…

De familie Bouwman heeft zich bewust in "V" vorm laten fotograferen voor hun huis tijdens de tweede wereldoorlog.

Media object